Dondurmacı Yaşar Usta ISO 9001 ve ISO 22000 Belgesi Aldı

İstanbul Bostancı da faaliyet gösteren meşhur Dondurmacı Yaşar Usta geçtiğimiz hafta yapılan kalite denetimleri başarıyla geçerek ISO 9001 ve ISO 22000 belgelerini almaya hak kazandı. Dondurmacı Yaşar Usta yıllardır sadece hizmet verdiği Bostancı da değil tüm İstanbul da haklı bir müşteri memnuniyeti yakalamayı başaran nadir titizlikte ve gıda sektöründe az görülür nitelikte, mükemmel doğal ve katkısız helal dondurma üretimiyle tüketicilerin haklı beğenisini kazanmış durumda. Özenle tercih edip seçerek aldığı meyveleri kasasıyla kesinlikle üretim alanına sokmayan Yaşar Usta meyveleri temizlediği suyu özel kurdurduğu ozon sistemiyle temizlenmiş suyla dezenfekte etmeden üretime almıyor.

Dondurmacı Yaşar Usta bu başarısını yıllardır gösterdiği gayretli çalışmaya bağlıyor ve ekliyor:

Dondurmanın sırrı gayet basittir. Dört püf noktası vardır. Birincisi temizliktir. İkincisi dürüstlüktür. Üçüncüsü sevgidir. Dördüncüsü tüm müşterileri ailenin bir ferdi olarak görmektir.

İşine saygı duyan, temizlik ve titizlikte ham madde temininden tüm üretim aşamalarına olağanüstü bir çaba göstererek yıllardır bıkıp usanmadan kaliteli, helal, katkısız ve sağlıklı dondurma üretebilen nadir markalar arasında yer alıyor. Medya yayınlarının çeşitli dönemlerinde yayınlanan ve İstanbul da tavsiye edilen Bostancı Dondurmacı Yaşar Usta, farklı özellikleriyle ve bitmeyen pozitif enerjisini üretimine ve personeline saygıyla aktarabilen nadir girişimciler içerisinde haklı bir yer edinmiş durumda.

HELAL VE SAĞLIKLI KATKISIZ DONDURMA ÜRETİMİ

Dondurmacı Yaşar Usta temizliği sadece standardlar ve gıda yönetmeliği gereklerinden ötürü mecbur olduğu için değil, samimiyetiyle yerine getiren, tüm üretim malzemeleri ve aşamalarında haklı olarak övgü kazanan ve işini içinden geldiği gibi kendisine özel formülleriyle geliştiren özel bir girişmci. Kalitesinden ödün vermemek adına bayilik sistemi dahi vermeyen Dondurmacı Yaşar Ustaya işine gösterdiği özen, saygı ve yıllarca süren helal sağlıklı dondurma üretiminde gösterdiği gayretten ötürü ayrıca içten bir teşekkürü borç kabul ediyoruz.

Dondurmacı Yaşar Usta ürettiği dondurmalarda gerçek meyve, şeker ve süt dışında hiç bir katkı, renklendirici, kıvam verici ve tatlandırıcı yapay madde ve kimyasal kullanmamaktadır. Yaşar Usta Sadece ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi olarak değil, helal dondurma üretimiyle de ön plana çıkmaktadır.

Dondurmacı Yaşar Usta teşekkür sertifikası

Etiketler: